مونوپاد سلفي

مونوپاد سلفي براي گرفتن عكس هاي يادگاري يا همان ( خويش انداز ) ، نمونه هايي از مونوپاد هاي سلفي اصل و اورجينال را در زير مي توانيد خريداري نماييد. با خريد مونوپاد سلفي،مي توانيد عكس سلفي دلخواه خود را در مكان هاي مرتفع و دور از دسترس بگيريد  مونوپاد، يك وسيله تك‌پايه‌، سبك، جمع‌وجور و كاربردي براي دوربين ديجيتال و دوربين موبايل است. اين وسيله براي ثبت عكس‌هايي از زاويه ديد غير معمول كاربرد بسياري دارد.

 به ويژه براي برداشتن عكس‌هاي سلفي بسيار عالي است.  با استفاده از اين پايه، عكس‌هاي متفاوتي ثبت خواهيد كرد زيرا زاويه‌هاي عكاسي شما به طور كل تغيير مي‌كنند و به واسطه آن خلاقيت بيشتري هم به خرج خواهيد داد و نتايج بسيار عالي به دست خواهيد آورد.

مونوپاد سلفي

مونوپاد سلفي

پايه هاي سلفي درجه يك در اندازه هاي واقعي و استاندارد از كوچك تا بزرگ در اين فروشگاه يافت خواهد شد . پايه دوربين موبايل مي تواند تحولي شگرف در عكس هاي سلفي شما ايجاد نمايد با ما همراه شويد و همين الان پايه عكس سلفي حود را خريداري نماييد.در حال حاضر سه نوع مونوپاد در فروشگاه اينترنتي ما موجود است كه مي توانيد بلافاصله سفارش داده و درب منزل دريافت نماييد. با خريد مونوپاد سلفي عكس هايي ماندگار از خود بگيريد.

مونوپاد سلفي

فروش مونوپاد سلفي


بهتر است كمي با مفهوم سلفي آشنا شويد :

در ۱۹ نوامبر امسال، يعني همين چند روز قبل، واژه‌نامه آكسفورد، واژه selfie را واژه سال معرفي كرد. وقتي عكسي از خودش عكس بگيرد و در اينترنت به اشتراك بگذارد، به عكس و كار انجام شده، «سلفي» گفته مي‌شود. موج محبوبيت جديد سلفي را عمدتا اينستاگرام با هشتگ سلفي، سبب شده است.

اينستاگرام محلي براي اشتراك گذاشتن عكس هاي سلفي شده است در اينستاگرام جستجوي هشتگ سلفي، بيشتر از ۵۸ ميليون نتيجه در بر دارد، جالب است كه بيشتر سلفي‌ها را خانم‌ها مي‌گيرند!

پايه هاي مونوپاد سلفي پرفروش ترين محصولات لوازم جانبي موبايل و دوربين شده است جديد ترين روش گرفتن عكس سلفي استفاده از پايه عكس سلفي است كه در آن با استفاده از پايه دوربين عكاسي موبايل مي توانيد عكس هاي تكي و دسته جمعي زيبايي را از خود بگيريد و با دوستان خود به اشتراك بگذاريد.

سلفي گرفتن به تازگي يكي از كارهاي روزمره مردم شده ، پايه دوربين موبايل مونوپاد يا همان پايه عكس سلفي بسيار سبك بوده و به راحتي مي توان در هر جايي همراه برد و استفاده نمود حتي در جاهاي بسيار شلوغ هم مي توايد با استفاده از پايه عكاسي موبايل عكس سلفي گرفته و به اشتراك بگذاريد. شما خريد پايه عكس سلفي خود را مي توانيد به صورت تلفني و يا اينترنتي انجام داده و سفارش خود را درب منزل دريافت نماييد و هزينه آن را پس از دريافت به مامور پست پرداخت نماييد. شماره تلفن 03134482287 پاسخگوي شما در بين ساعات 8 صبح الي 8 شب مي باشد.

خريد اينترنتي مونوپاد سلفي

خريد اينترنتي مونوپاد سلفي


نوشته شده توسط تلفن ثبت سفارش 03134482287 | ۲۳ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۵۶:۱۶ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |