مونوپاد سلفي

مونوپاد سلفي براي گرفتن عكس هاي يادگاري يا همان ( خويش انداز ) ، نمونه هايي از مونوپاد هاي سلفي اصل و اورجينال را در زير مي توانيد خريداري نماييد. با خريد مونوپاد سلفي،مي توانيد عكس سلفي دلخواه خود را در مكان هاي مرتفع و دور از دسترس بگيريد  مونوپاد، يك وسيله تك‌پايه‌، سبك، جمع‌وجور و كاربردي براي دوربين ديجيتال و دوربين موبايل است. اين وسيله براي ثبت عكس‌هايي از زاويه ديد غير معمول كاربرد بسياري دارد.

 به ويژه براي برداشتن عكس‌هاي سلفي بسيار عالي است.  با استفاده از اين پايه، عكس‌هاي متفاوتي ثبت خواهيد كرد زيرا زاويه‌هاي عكاسي شما به طور كل تغيير مي‌كنند و به واسطه آن خلاقيت بيشتري هم به خرج خواهيد داد و نتايج بسيار عالي به دست خواهيد آورد.

مونوپاد سلفي

مونوپاد سلفي

پايه هاي سلفي درجه يك در اندازه هاي واقعي و استاندارد از كوچك تا بزرگ در اين فروشگاه يافت خواهد شد . پايه دوربين موبايل مي تواند تحولي شگرف در عكس هاي سلفي شما ايجاد نمايد با ما همراه شويد و همين الان پايه عكس سلفي حود را خريداري نماييد.در حال حاضر سه نوع مونوپاد در فروشگاه اينترنتي ما موجود است كه مي توانيد بلافاصله سفارش داده و درب منزل دريافت نماييد. با خريد مونوپاد سلفي عكس هايي ماندگار از خود بگيريد.

مونوپاد سلفي

فروش مونوپاد سلفي


بهتر است كمي با مفهوم سلفي آشنا شويد :

در ۱۹ نوامبر امسال، يعني همين چند روز قبل، واژه‌نامه آكسفورد، واژه selfie را واژه سال معرفي كرد. وقتي عكسي از خودش عكس بگيرد و در اينترنت به اشتراك بگذارد، به عكس و كار انجام شده، «سلفي» گفته مي‌شود. موج محبوبيت جديد سلفي را عمدتا اينستاگرام با هشتگ سلفي، سبب شده است.

اينستاگرام محلي براي اشتراك گذاشتن عكس هاي سلفي شده است در اينستاگرام جستجوي هشتگ سلفي، بيشتر از ۵۸ ميليون نتيجه در بر دارد، جالب است كه بيشتر سلفي‌ها را خانم‌ها مي‌گيرند!

پايه هاي مونوپاد سلفي پرفروش ترين محصولات لوازم جانبي موبايل و دوربين شده است جديد ترين روش گرفتن عكس سلفي استفاده از پايه عكس سلفي است كه در آن با استفاده از پايه دوربين عكاسي موبايل مي توانيد عكس هاي تكي و دسته جمعي زيبايي را از خود بگيريد و با دوستان خود به اشتراك بگذاريد.

سلفي گرفتن به تازگي يكي از كارهاي روزمره مردم شده ، پايه دوربين موبايل مونوپاد يا همان پايه عكس سلفي بسيار سبك بوده و به راحتي مي توان در هر جايي همراه برد و استفاده نمود حتي در جاهاي بسيار شلوغ هم مي توايد با استفاده از پايه عكاسي موبايل عكس سلفي گرفته و به اشتراك بگذاريد. شما خريد پايه عكس سلفي خود را مي توانيد به صورت تلفني و يا اينترنتي انجام داده و سفارش خود را درب منزل دريافت نماييد و هزينه آن را پس از دريافت به مامور پست پرداخت نماييد. شماره تلفن 03134482287 پاسخگوي شما در بين ساعات 8 صبح الي 8 شب مي باشد.

خريد اينترنتي مونوپاد سلفي

خريد اينترنتي مونوپاد سلفيادامه مطلب
نوشته شده توسط تلفن ثبت سفارش 03134482287 | ۲۳ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۵۶:۱۶ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

خريد مونوپاد شاتردار

مونوپاد هاي شاتردار كمي قيمت بالايي دارد ولي در عوض با امكان بلوتوث مي توانند عكس هايي زيبا را شات كنند بدون اين كه موبايل خود را روي تايمر بگذاريد . خريد مونوپاد شاتر روي دسته از فروشگاه پارس تينا با پرداخت كمترين هزينه ممكن از آنجا كه پايه عكاسي مونوپاد انواع مختلفي دارد.
 برخي از نوع هاي آن داراي دكمه زوم و ريموت وشاتر بلوتوث بر روي دسته هستند و برخي از آنها ساده و بدون شاتر بلوتوث مونوپاد سلف تايمر نوعي مونوپاد است كه داراي دكمه زوم و ريموت بر روي دسته است و براي گرفتن عكس سلفي نيازي به خريد شاتر بلوتوث به طور جداگانه نخواهد بود. براي خريد مونوپاد شاتردار روي دكمه خريد پستي مربوطه كليك كنيد و از همين سايت مونوپاد شاتردار اصل خريداري كنيد.

خريد مونوپاد شاتردار


ادامه مطلب
نوشته شده توسط تلفن ثبت سفارش 03134482287 | ۲۳ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۴۵:۳۵ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

خريد پايه عكاسي مونوپاد ارزان

در جستجوي پايه عكاسي مونوپاد ارزان هستيد ؟ اگر كيفيت و قيمت براي شما از اهميت بالايي برخوردار است مي توانيد از همين فروشگاه مونوپاد ارزان و باكيفيتي را خريداري نماييد. فروشگاه پايه عكاسي مونوپاد ارزان به شما اين امكان را مي دهد كه با پرداخت هزينه كمي صاحب يك پايه عكاسي مونوپاد شويد و با آن عكس سلفي خلاقانه بگيريد. اگر گرفتن عكس سلفي در زواياي مختلف را دوست داريد حتما مونوپاد را تهيه نماييد  پايه عكاسي مونوپاد مناسب براي استفاده عكاسان علاقه مند.


خريد پايه عكاسي مونوپاد ارزان

خريد پايه عكاسي مونوپاد ارزانادامه مطلب
نوشته شده توسط تلفن ثبت سفارش 03134482287 | ۲۳ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۴۲:۰۹ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

خريد پايه عكاسي مونوپاد موبايل و دوربين

خريد پايه عكاسي مونوپاد موبايل و دوربين در اندازه ها و قيمت هاي مختلف كه هر كس با هر سليقه و توان مالي بتواند مونوپاد مورد علاقه خود را خريداري نمايد. پايه عكاسي مونوپاد موبايل و دوربين با اين هدف به بازار آمده است و توجه افراد زيادي را به خود جلب كرده است  اين نوع پايه قدرتمند به شما در ثبت خاطراتتان به گونه اي هنري و متفاوت كمك مي نمايد  اگر مي خواهيد تبديل به يك عكاس حرفه اي شويد  اگر گرفتن عكس هايي در زوياي مختلف براي شما جذابيت دارد  اگر علاقه به گرفتن عكس سلفي داريد مي توانيد تنها با خريد يك پايه عكاسي مونوپاد براي موبايل و دوربين خود اين كار را انجام دهيد.


خريد پايه عكاسي مونوپاد موبايل و دوربين

خريد پايه عكاسي موبايل و دوربين

خريد پايه عكاسي مونوپاد موبايل و دوربين

پايه عكاسي موبايل و تبلت و دوربين


ادامه مطلب
نوشته شده توسط تلفن ثبت سفارش 03134482287 | ۲۳ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۳۶:۵۶ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

مونوپاد اصل

مونوپاد اصل را از كجا بخريم؟
اگر مايل به خريد مونوپاد اصل هستيد حتما از فروشگاه اينترنتي پارس تينا خريداري نماييد. خريد مونوپاد اصل از فروشگاه هاي معتبر اينترنتي مانند پارس تينا دات كام تنها با پرداخت هزينه بسيار كمي امكان پذير است  كساني كه به دنبال پايه عكاسي مونوپاد اصل براي گرفتن عكس هاي سلفي جذاب و متفاوت مي گردند مي توانند همين الان اقدام به خريد آن نمايند  شما مي توانيد با اين وسيله از ديد پرندگان عكس بگيريد ويا اينكه از اين وسيله براي گرفتن عكس از مكان هاي دور از دسترس استفاده نماييد. درضمن مي توانيد با پشتيباني قوي ما تماس بگيريد و سوالات خود را مطرح كنيد:

03134482287
ساعات پاسخ گويي از 8 صبح الي 8 شب

مونوپاد اصل

مونوپاد اصلادامه مطلب
نوشته شده توسط تلفن ثبت سفارش 03134482287 | ۲۳ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۳۲:۳۴ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

خريد مونوپاد ساده

خريد مونوپاد ساده و ارزان كه شما را در گرفتن عكس هاي سلفي ياري مي دهد ، مونوپاد هاي ساده فقط امكان دور كردن موبايل را از شما دارد و دكمه شاتر ندارد، شما بايد موبايل خود را روي تايمر قرار دهيد و بعد اقدام به گرفتن عكس كنيد . مونوپاد ساده و بدون ريموت ارزان ترين نوع مونوپاد است كه با قيمت 25000 تومان در فروشگاه تك سبد به فروش مي رسد.  از آنجا كه اين نوع مونوپاد شاتر بلوتوث ندارد اگر تمايل به خريد اين مونوپاد را داريد مي توانيد شاتر بلوتوث را به طور جداگانه خريداري و استفاده نماييد.  مزيت استفاده از اين نوع مونوپاد اين است كه در صورت خراب شدن يكي از آنها يعني پايه مونوپاد يا شاتر بلوتوث فقط كافيست همان را خريداري نماييد.

خريد مونوپاد ساده

خريد مونوپاد ساده


ادامه مطلب
نوشته شده توسط تلفن ثبت سفارش 03134482287 | ۲۳ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۲۹:۲۷ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

خريد مونوپاد سلفي

خريد مونوپاد سلفي با قيمت ارزان از فروشگاه اينترنتي پارس تينا مونوپاد سلفي نوعي پايه عكاسي دستي است كه شما را قادر مي سازد با انواع گوشي يا تبلت و دوربين ديجيتال از خود و اعضاي خانواده تان عكس سلفي بگيريد  عكس سلفي عكس جذاب و متفاوتي است كه هر كس با استفاده از اين دستگاه قادر است از خود و اطرافيانش بگيرد  تا بحال شده در مكاني مرتفع وشلوغ تصميم به گرفتن عكسي زيبا و شگفت انگيز داشته باشيد مسلما بدون وجود مونوپاد گرفتن عكس در مكان هاي مرتفع غير ممكن خواهد بود.


خريد مونوپاد سلفي


خريد مونوپاد سلفي


ادامه مطلب
نوشته شده توسط تلفن ثبت سفارش 03134482287 | ۲۳ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۲۷:۰۹ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

آموزش گرفتن عكس سلفي

براي گرفتن عكس هاي سلفي زيباتر و جذاب تر بايد چند نكته مهم را رعايت كنيد ، اگر مي خواهيد عكس سلفي شما حرفه اي شود كافيست چند كار كوچك را در گرفتن آن انجام دهيد. هنگام گرفتن يك عكس معمولي ژست هاي رايج بسياري وجود دارد كه مي توانيم هريك از آنها را امتحان كنيم، اما هنگام سلفي گرفتن، ژست ها بسيار متفاوت هستند.


آموزش گرفتن عكس هاي سلفي با مونوپاد:1- صورتتان را فراموش كنيد و بگذاريد پاهايتان حرف بزنند.

وقتي درباره سلفي حرف مي زنيم، اغلب به عكسي فكر مي كنيم كه خودمان از چهره خودمان گرفته باشيم. اما در واقع اينطور نيست، سلفي عكسي است كه خودمان از خودمان گرفته باشيم. چرا از پاهايتان عكس نمي گيريد؟ مخصوصاً زماني كه كفش جديدي پا كرده ايد. يا اينكه مي توانيد از دست بندي كه به مچتان بسته ايد يا انگشتري كه به انگشتتان است عكس بگيريد. دفعه بعد كه قصد گرفتن سلفي داشتيد، بهتر است اين روش را امتحان كنيد.


آموزش گرفتن عكس سلفي

2- كادر بسته

كادر عكس خود را حتما ببينيد ، يكي از مسائلي كه اغلب در هنگام سلفي گرفتن باعث بروز مشكل مي شود، شلوغ بودن پس زمينه است. افراد و چيزهايي كه در پس زمينه وجود دارند، باعث از بين رفتن تمركز عكس از روي سوژه مي شوند.

 معمولاً اين اتفاق هم مي افتد كه افراد حاضر در پس زمينه به دوربين شما نگاه مي كنند. راه حلي كه با آن مي توانيد مشكل خود را حل كنيد اين است كه كادري ببنيديد كه چهره شما كاملاً كادر را پر كند. كادر بسته بهترين روش براي از بين بردن مشكلات اينچنيني است.  يك راه معمول و ساده براي اينكه كادر بسته داشته باشيم، نزديك كردن گوشي به خود است. اما مشكلي كه در اين مواقع اتفاق مي افتد اين است كه به دليل وايد بودن اغلب لنزهاي گوشي هاي همراه، سوژه موجود در مركز عكس يعني بيني بزرگ و كشيده مي افتد و نسبت به بيني، چشم كه از مركز عكس فاصله دارد ريز و كوچك مي افتد.

براي از بين بردن اين نقيصه نيز، كافي است دوربين را كمي از خود فاصله داده و به جاي آن اندكي ( تا حدي كه كيفيت تصوير از بين نرود ) از زوم استفاده كنيد. اندكي زوم كردن مشكل را حل خواهد كرد.

آموزش عكس سلفي

3- قانون يك سوم ها در سلفي

همه عكاسان قانون يك سوم را مي دانند، اما هنگام گرفتن سلفي آن را فراموش مي كنند. بهترين مكان براي قرار دادن چشم در عكس، حدوداً روي خطي است كه يك سوم از كادر را از بالاي آن جدا مي كند. در عكسي كه به عنوان نمونه قرار داده ايم، به خوبي استفاده از اين ايده را مي بينيد. همچنين بهتر است چشم ها به يك سمت كادر متمايل تر باشند. قرار دادن چشم ها در سمت چپ يا راست كادر، اغلب بسيار جذاب تر از قرار دادن آن در وسط كادر است.

آموزش گرفتن عكس سلفي با مونوپاد

4- از زواياي مختلف سلفي بگيريد.

سرتان را به چپ و راست بچرخانيد و در نمايشگر گوشي ببينيد در كدام حالت جذاب تريد. معمولاً هر كدام از ما از يك سمت چهره جذاب تر به نظر مي رسيم. بهتر است هميشه سمت جذاب چهره خود را به سمت لنز متمايل كنيد.

5- شانه هاي خود را جابه جا كنيد.

اگر در كادر هر دو شانه شما ديده مي شوند، بهتر است با كمي چپ و راست كردن آنها، جايي را براي آنها انتخاب كنيد كه در آن جذاب تر به نظر مي آييد.

6- زير نور مناسب بايستيد.

در جايي قرار بگيريد كه نور زيباتر و مناسب تري داشته باشد. اگر در داخل هستيد نزديك پنجره بايستيد. نور زيبا مساوي است با سلفي زيبا. چگونه مي توان تشخيص داد كه نور در چه حالتي چهره شما را زيباتر خواهد كرد؟ دوربين گوشي خود را روشن كنيد و آن را مقابل خود قرار دهيد. تا آنجا كه مي توانيد زاويه افقي و عمودي خود را نسبت به نور تغيير دهيد. ببينيد در كدام زاويه بهترين سلفي را خواهيد داشت. براي اين كار حتي مي توانيد نسبت به نور دور يا نزديك شويد. اگر در روز و در محيط خارجي هستيد، بهترين زمان يك ساعت بعد از طلوع آفتاب و يك ساعت قبل از غروب آن است.

7-  با چيزهاي جديد ژست بگيريد.

اگر عينك جديد گرفته ايد گزينه مناسبي براي سلفي است. رنگ مو يا مدل موي جديد بهترين زمان براي گرفتن سلفي است. عروسك يا حيوان خانگي هم گزينه مناسبي براي سلفي است.

8- كار جذابي انجام دهيد.

هنگامي كه در حال انجام فعاليت خاصي هستيد اقدام به گرفتن سلفي كنيد. هنگام غواصي در اقيانوس، سوار بر جت اسكي يا هر كاري كه جذابيت عكس را بيشتر كند.

9- زينت آلات را فراموش نكنيد!

استفاده از زيور آلات، كلاه ، يا هر آنچه كه اختصاصاً از آن به عنوان وسايل زينتي استفاده مي كنيد را فراموش نكنيد.

10- تكراري نباشيد!

لبخند، اخم، جمع كردن لب و لوچه يا درآوردن شكلك. كاري كنيد كه از يكنواختي خارج شويد.

11- نماي تمام بدن بگيريد.

آينه هاي قدي براي اين كار مناسب هستند. در اين روش هم بهتر است بدنتان را به چپ و راست بگردانيد و بهترين حالتي كه در آن جذاب تر به نظر مي رسيد را پيدا كنيد.

12- سريع ترين و ساده ترين راه براي فشردن دكمه شاتر را انتخاب كنيد.

در آيفون اين دكمه هم بر روي صفحه نمايش در دسترس است و هم كنار بدنه گوشي و با دكمه صدا مي توانيد عكس بگيريد. بهتر است در گوشي خود راحت ترين راه را انتخاب كنيد.

13- گردنتان را به جلو متمايل كنيد.

براي از بين رفتن بزرگ به نظر آمدن چانه و زيباتر افتادن فك، بهتر است گردنتان را به جلو متمايل كنيد و كمي از زاويه بالا عكاسي كنيد. در اين حالت هم با آزمايش و خطا مي توانيد بهترين زاويه را انتخاب كنيد.


آموزش عكس گرفتن مونوپادي

آموزش سلفي گرفتن

ادامه مطلب
نوشته شده توسط تلفن ثبت سفارش 03134482287 | ۲۳ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۲۳:۰۹ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

عكس هاي مونوپادي

عكس هاي مونوپادي طرفداران زيادي دارد ، عكس هايي كه بعد از ديدن آن ها خنده بر روي لب شما جاري مي شود ، نمونه اي از عكس هاي مونوپادي را در زير مي توانيد مشاهده نماييد. گوشي همراه شما بر روي پايه عكس سلفي سوار مي شود و ميله آن را باز مي نماييد. پايه هاي عكس سلفي بسيار سبك بوده و شما به راحتي مي توانيد زيبا ترين خاطرات خود را ثبت نماييد. توجه  داشته باشيد كه پايه عكاسي مونوپاد داراي مدل هاي متنوعي است و در هنگام خريد به نوع مونوپادي كه انتخاب مي نماييد دقت نماييد.

عكس هاي مونوپادي

عكس مونوپادي

عكس سلفي مونوپادي

عكس سلفي مونوپادي

عكس هاي جديد مونوپادي

عكس مونوپادي هنرمندان

عكس مونوپادي هنرمندان

عكس سلفي مونوپاد

عكس سلفي مونوپادي

مونوپادي

عكس هاي مونوپادي

تصاوير مونوپاديادامه مطلب
نوشته شده توسط تلفن ثبت سفارش 03134482287 | ۲۳ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۴۹:۳۵ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

مونوپاد چيست؟

حتما تا به حال نام مونوپاد به گوش شما هم خورده است ، گرفتن عكس هاي سلفي به تازگي در بين مردم بسيار باب شده است ، عكس هاي سلفي يا يهويي نياز به پايه هاي عكاسي دارد كه به آن " مونوپاد " مي گويند.


پايه عكاسي مونوپاد:

پايه هاي عكاسي مونوپاد نام وسيله اي است كه شما را در گرفتن عكس هاي سلفي حرفه اي كمك مي كند كع داراي انواع و اندازه هاي مختلف مي باشد، شما در اين صفحه با تمام مونوپاد هاي موجود در بازار آشنا خواهيد شد.

لذت گرفتن عكس هاي سلفي:
آيا شما هم از آن دسته افرادي هستيد كه به اشتراك گذاشتن عكس و لحظه هاي خود علاقمنديد؟ براي اين كار حتما زياد عكس سلفي ميگيريد و تمايل داريد كه بتوانيد عكس هاي زيبا تري را با گوشي موبايل و يا دوربين خود بگيريد و با عزيزان و دوستان خود آن را به اشتراك بگذاريد. راه حل شما در نزد ماست! پايه عكاسي موبايل را فراموش نكنيد وسيله اي كه به شما اين توانايي را مي دهد كه در هر مكان و زمان و در زواياي استثنايي عكس هاي سلفي شخصي و دسته جمعي بگيريد.

نمونه عكس هاي سلفي با مونوپاد

مونوپاد

نمونه عكس هاي سلفي
مونوپاد چيست ؟

عكس مونوپادي

عكس مونوپادي


ادامه مطلب
نوشته شده توسط تلفن ثبت سفارش 03134482287 | ۲۳ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۳۷:۱۱ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |